Усім привіт!!! ????
Мене звати Ольга Домрінова, мені 49 років я менеджер в невеликому підприємстві в м.Київ і я хочу поділитися історією моєї участі в Марафону Стрункості «ТурбоМарафон»/

Зайва вага була зі мною все життя. Ще з дитинства мала вдома заохочення у вигляді цукерок та печива від мами. Так само і я дуже люблю займатися випічкою та чаювання з солодощами.
Родинні звички харчування та виявлення любові через пригощання не дали шансів моїй фігурі ))))

До зустрічі з продукцією Herbalife я неодноразово спробувала кілька дієт і заняття в залі, і пробіжки зранку. Як результат я мала не значне зниження ваги, але виснаження фізично і морально через постійний контроль харчування приводили до зривів та повторного набору ваги.

Але випадково в розмові з доброю знайомою я дізналася про продукти, що дозволяють худнути без постійних обмежень і виснажливих тренувань.
Так, зовсім випадково я познайомилася з Юлією Ведерніковою @Ulia_Vedernikova та долучилася до групи Марафону Стрункості «ТурбоМарафон».

Початок моєї участі був з 97,4 кг, а наразі 82,9 кг.
❤️❤️❤️
Загалом за 3 місяці я втратила 14,4 кг і – 55 см в об’ємах, що дозволило зменшити одяг на три розміри.
❤️❤️❤️

Худнути з продукцією Herbalife дуже просто, усі рекомендації і вирішення питань надають на початку марафону і підтримують впродовж всього часу.

Завдяки збалансованим складовим і продуманому раціону я не відчувала голоду, а результат радував майже щодня.

Звісно не все так легко виходить і для результату треба виконати хоча б мінімум – пройти 10 тис. кроків, пити норму води та з’їдати необхідну кількість білку.

Іноді не встигаєш, іноді не хочеться і тут на допомогу приходить куратор, яка весь час слідкує за моїм рухом до цілі – контролює вагу, об’єми, раціон і надає завжди слушні поради та підтримку, за що я дуже вдячна.

Усім учасникам марафону також вдячна, бо спільні цілі та бажання досягти результату дуже допомагали.

P.S. Бажаю усім учасникам гарних результатів, не боятися змін, які можуть розпочатися хоча б зі зміни своєї тарілки)!
Made on
Tilda